Niesforne psiaki

niesforne psiaki w każdym domu

Wszyscy wiemy, jak wielkim obowiązkiem jest posiadanie psa. Gorzej, jeśli opieka nad nim przysparza nam wiele dodatkowych, niechcianych problemów, takich jak ucieczki czy atakowanie innych zwierząt.

Pastuch dla psa – rozwiązanie dla właścicieli

Z pomocą przychodzi nam nowoczesne urządzenie, jakim jest pastuch dla psa. Wyposażone jest ono w obrożę oraz drut. Gdy pies zbliża się do ogrodzenia, z obroży wysyłany jest sygnał ostrzegawczy w postaci dźwięku. Jeśli pies na niego nie zareaguje, wysyłany jest bodziec w postaci impulsów elektrycznych. To rozwiązanie dla wszystkich tych właścicieli, których psy kopią dołki, uciekają, atakują inne zwierzęta czy też zjadają różne, niebezpieczne przedmioty znalezione na podwórku i spacerze. To koniec niebezpiecznych ucieczek, podczas których nasz pies może zostać potrącony przez samochód. Mimo, że pragnie w ten sposób zaspokoić swoją psią ciekawość, czworonóg nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swoich wędrówek.

Dwu-funkcyjna obroża

Obroża jaką posiada pastuch dla psa istnieje także w wersji z innymi funkcjami. Nada się bowiem również dla tych psów, które wskakują na ludzi. Taki system z pewnością nauczy je, by nie przekraczać więcej terenu swojej posiadłości. Dobrą alternatywą dla pastucha dla psa jest skorzystanie z pomocy tresera zwierząt. Jeśli to nie pomoże, rozwiązaniem jest właśnie pastuch. Sami możemy dobrać długość drutu, jednak sama obroża powinna zostać dobrana pod kątem wagi naszego pupila. Dla psiaków, które lubią na co dzień się kąpać wynaleziono wodoodporny pastuch, który umożliwi im codzienne kąpiele w oczkach czy kałużach na naszych posiadłościach. To dobry sposób na nauczenie psa dyscypliny, przy nie pozbawianiu go wymaganej wolności. Nie musimy zamykać psa w kojcu, by nie sprawiał problemu, a wszystko za sprawą tej niezwykłej technologii.

Comments are closed.